האם ברצונך להתקין את סרגל G? הסרגל מאפשר לך לתרגם מילים, משפטים ואפילו דף שלם בכל השפות » לקבלת הנחה מיוחדת

מילון ספרדי

ספרדית - מקור לידע

מדריד - בירת ספרד

לימוד הספרדית הוא תחום שהלך והתפתח בשנים האחרונות. ניתן לקשר זאת למספר סיבות מובילות: הספרדית היא אחת מבין השפות המובילות ביותר בעולם (מדורגת כרביעית בעולם ושנייה בארצות הברית) כיום ומדוברת בכ- 20 מדינות. השפה הספרדית שימושית גם לעסקים, גם ללימודים וגם לטיולים ברחבי העולם ובנוסף, זוהי שפה לטינית הדומה מאוד לאנגלית ולכן פשוטה יחסית ללימוד.

כיוון שלימוד הספרדית הוא תחום שרבים אכן מתעניינים בו בבגרותם, יש כאלה המעדיפים להתחיל כבר מגיל צעיר ללמד את ילדיהם את השפה. כידוע, לילדים צעירים קל הרבה יותר ללמוד שפה מאשר למבוגרים ואפילו למתבגרים. ישנן דרכים רבות ללמד את ילדיכם ספרדית: בקורס ייעודי, באמצעות תוכנות מחשב ובאמצעות אתרי אינטרנט שונים ומגוונים.

דורה מציעה מגוון רחב של משחקים לילדים (לא רק אינטרנטים, אלא גם משחקי מחשב המגיעים כתוכנה להתקנה), ביניהם משחקי הרפתקה, משחקי בנות (הלבשה, צביעה), משחקי חידות, משחקי זיכרון והפלא ופלא- גם משחקי שפה.

המשחק "דורה לומדת ספרדית" הוא משחק אונליין, המלמד את ילדינו שפה שניה- במקרה זה, ספרדית, בדרך קלילה ומהנה.

המשחק עובד כך שמשחק המשחק נדרש ללחוץ על תמונה (מדובר בתמונות מאוד בסיסיות, כגון: שמש, מים, טלוויזיה ועוד ועוד). דורה אומרת באנגלית את שם החפץ המופיע בתמונה ואילו חברה, הסנאי הסגול החמדמד, חוזר על אותה המילה בספרדית.

כך, לא רק שילדינו משפרים את האנגלית, אלא גם לומדים מעט ספרדית וכמובן מבלים מעט זמן איכות עם ההורים ונהנים לאין שיעור.אם יש לכם הערות, בקשות, הצעות לשיפור המילון הספרדי, אל תהססו לכתוב לנו: milon@sfaradi.co.il.

מילון ספרדי   -   מילון ספרדי עברי   -   ספרדית   -   מפת ספרד   -   לימודי ספרדית   -   המכון לידידות אמריקה   -   לימודי ספרדית לילדים   -   תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2017 מילון ספרדי - מילון ספרדי-אנגלי-ספרדי. המילון נתמך ע"י מילון בבילון 9